KontaktaiApie musPlDeRuEnLt

Apie mus


UAB „Iviltra“ įkurta 1997 metais.


Pagrindinė bendrovės veikla yra didmeninė prekyba naftos produktais, cheminėmis medžiagomis, polimerais ir kitais produktais, tarp kurių yra tekstilės žaliavos ir geležinkelio technika.

2011 metais UAB „Iviltra“ pradėjo parafino briketų ir granulių gamybą. Pagamintą produkciją bendrovė sėkmingai realizuoja Europos ir NVS šalių rinkose.

Mūsų bendrovė taip pat organizuoja multimodalinius krovinių pervežimus ir teikia muitinės tarpininkavimo paslaugas. Šiuo metu UAB „Iviltra“ turi du logistikos terminalus: Vilniuje ir Vievyje. Terminalai yra labai patogiose vietose su gerai išvystyta infrastruktūra, turi nuosavas geležinkelio atšakas.

Profesionali UAB „Iviltra“ komanda visada pasiruošusi pasiūlyti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas.

 

  Maloniai informuojame esamus ir būsimus mūsų partnerius, kad įmonė tobulindama veiklos procesus vykdo projektą "UAB „Iviltra“ darbo našumo didinimas diegiant verslo valdymo sistemą“. Šio projekto tikslas – optimizuoti gamybos procesus, įdiegti verslo valdymo sistemą su detaliu gamybos operacijų planavimu bei padidinti darbo našumą.

 

Projektas dalinai finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.
 

Projekto numeris: Nr.S-03.3.1-LVPA-K-806-01-0392

 

Projekto pradžia: 2016 m. gegužės mėn.

Projekto pabaiga: 2017 m. kovo mėn.

 

 

UAB „Iviltra“ eksporto skatinimas dalyvaujant tarptautinėse parodose
 
 
UAB „Iviltra“ 2017 m. sausio mėn. pradėjo įgyvendinti projektą „Eksporto skatinimas dalyvaujant
 
tarptautinėse parodose“
 
Pagrindinis projekto tikslas – pristatyti įmonę ir jos produkciją Kinijoje, Lenkijoje, Vokietijoje,
 
Nyderlanduose, JAV, Italijoje ir Prancūzijoje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose siekiant
 
rasti naujų klientų, padidinti įmonės eksporto apimtis, pardavimus ir pelną. Projekto metu įmonė dalyvaus 8
 
tarptautinėse parodose.
 
Projekto įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3
 
prioritetą „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“.
 
 
 
 
MTEP veiklos kuriant naujus produktus
 
 
UAB „Iviltra“ nuo 2017 m. balandžio mėn. pradėjo įgyvendinti projektą „UAB „Iviltra“ MTEP veiklos kuriant naujus produktus“. Įmonė gamina ir prekiauja vaško granulėmis, briketais, skystu parafinu. Atsižvelgdama į rinkos tendecijas, rinkos poreikius bei ilgametę patirtį, įmonė nusprendė įrengti savo gaminių kūrimo labaratoriją bei intensyvinti vykdomas MTEP veiklas kuriant ir pristatant rinkai naujus produktus. Šiam tikslui pasiekti ir bus įgyvendinamas projektas.
 
Projektas leis vystyti įmonei MTEP veiklas, išlaikyti esamų ir kurti naujų tyrėjų darbo vietas, kurios bus išsaugotos ir projektui pasibaigus. Įmonė plėtos MTEP veiklas ir po projekto įgyvendinimo, tiesiogiai pritaikys projekto rezultatus savo veikloje komerciolizuodama sukurtus produktus. Tai padidins gaminių įvairovę, pardavimų ir eksporto apimtis bei įmonės konkurencingumą Lietuvos ir užsienio rinkose bei leis toliau atlikti naujus tyrimus ir kurti naujus produktus.
 
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga numatoma 2019 m. liepos mėn.
 
Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioritetą „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ įgyvendinimo priemonę „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“.
 
Bendra šio projekto vertė – 944’958,00 Eur, iš kurių 365’273,30 Eur skirta iš Europos regioninės plėtros fondo.